មន្រ្តីអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ០២រូប បានចូលរួមវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពីមន្រ្តីប្រឆាំងអំពើពុករលួយសម្រាប់ ប្រទេសកំពុងអភិវឌ្ឍន៍ឆ្នាំ២០១៨(វគ្គទី២)
មន្រ្តីអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ០២រូប បានចូលរួមវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពីមន្រ្តីប្រឆាំងអំពើពុករលួយសម្រាប់ ប្រទេសកំពុងអភិវឌ្ឍន៍ឆ្នាំ២០១៨(វគ្គទី២) ..
សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពីកិច្ចប្រជុំលើកទី៤០ អាណត្តិទី២ នៃក្រុមប្រឹក្សាជាតិប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (ក.ជ.ប.ព.) (ថ្ងៃអង្គារ ៦រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំច សំរឹទ្ធិស័ក ព.ស. ២៥៦២ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៨)
សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពីកិច្ចប្រជុំលើកទី៤០ អាណត្តិទី២ នៃក្រុមប្រឹក្សាជាតិប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (ក.ជ.ប.ព.) (ថ្ងៃអង្គារ ៦រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំច សំរឹទ្ធិស័ក ព.ស. ២៥៦២ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៨) ..
លិខិតថ្វាយព្រះពរ សូមព្រះបរមរាជានុញ្ញាតក្រាបបង្គំទូលថ្វាយ ព្រះករុណាព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ជាទីសក្ការៈដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត
លិខិតថ្វាយព្រះពរ សូមព្រះបរមរាជានុញ្ញាតក្រាបបង្គំទូលថ្វាយ ព្រះករុណាព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ជាទីសក្ការៈដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត ..
អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយអាស៊ាននឹងបើកកិច្ចប្រជុំប្រចាំឆ្នាំលើកទី១៤ ប្រទេសសិង្ហបុរី
អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយអាស៊ាននឹងបើកកិច្ចប្រជុំប្រចាំឆ្នាំលើកទី១៤ ប្រទេសសិង្ហបុរី ..
ជម្រាបជូន ឯកឧត្តម លោកជំទាវ លោក លោកស្រី ជាប្រធានក្រុមជនបង្គោល ប្រឆ្នាំងអំពើពុករលួយប្រចាំនៅគ្រប់ក្រសួង- ស្ថាប័ន និងរាជធានី-ខេត្ត
ជម្រាបជូន ឯកឧត្តម លោកជំទាវ លោក លោកស្រី ជាប្រធានក្រុមជនបង្គោល ប្រឆ្នាំងអំពើពុករលួយប្រចាំនៅគ្រប់ក្រសួង- ស្ថាប័ន និងរាជធានី-ខេត្ត ..
សេចក្ដីជូនដំណឹង ស្ដីពីកាលបរិច្ឆេទទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប ០២ ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ ២០១៩
សេចក្ដីជូនដំណឹង ស្ដីពីកាលបរិច្ឆេទទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប ០២ ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ ២០១៩ ..
លទ្ធផលសង្កេតការណ៍ដំណើរការប្រឡងជ្រើសរើសបេក្ខជនចូលរៀនវគ្គបណ្តុះបណ្តាលមគ្គុទេ្ទសក៍ទេសចរណ៍ ថ្នាក់ជាតិ ជំនាន់ទី៥ សម័យប្រឡង ១៤ កញ្ញា ២០១៨ ជ្រើសរើស ១៧០ រូប នៃបេក្ខជនសរុប ៣២ រូប នៅសាកលវិទ្យាល័យ អាស៊ី អ៊ឺរ៉ុប រាជធានីភ្នំពេញ
លទ្ធផលសង្កេតការណ៍ដំណើរការប្រឡងជ្រើសរើសបេក្ខជនចូលរៀនវគ្គបណ្តុះបណ្តាលមគ្គុទេ្ទសក៍ទេសចរណ៍ ថ្នាក់ជាតិ ជំនាន់ទី៥ សម័យប្រឡង ១៤ កញ្ញា ២០១៨ ជ្រើសរើស ១៧០ រូប នៃបេក្ខជនសរុប ៣២ រូប នៅសាកលវិទ្យាល័យ អាស៊ី អ៊ឺរ៉ុប រាជធានីភ្នំពេញ ..
ញត្ដិគាំទ្រ
ញត្ដិគាំទ្រ ..
សេចក្ដីប្រកាសព័ត៌មាន ស្ដីពី លទ្ធផលនៃការចូលរួមសន្និបាតលើកទី៧ រដ្ឋភាគីនៃបណ្ឌិតសភាប្រឆាំងអំពើពុករលួយ(IACA) នៅថ្ងៃទី២៧-២៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៨ នៅទីក្រុងវីយ៉ែន ប្រទេសអូទ្រីស
សេចក្ដីប្រកាសព័ត៌មាន ស្ដីពី លទ្ធផលនៃការចូលរួមសន្និបាតលើកទី៧ រដ្ឋភាគីនៃបណ្ឌិតសភាប្រឆាំងអំពើពុករលួយ(IACA) នៅថ្ងៃទី២៧-២៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៨ នៅទីក្រុងវីយ៉ែន ប្រទេសអូទ្រីស ..
សំនួរ-ចម្លើយជុំវិញការប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុលសមាជិករដ្ឋសភា-សមាជិករាជរដ្ឋាភិបាល នីតិកាលទី៦
សំនួរ-ចម្លើយជុំវិញការប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុលសមាជិករដ្ឋសភា-សមាជិករាជរដ្ឋាភិបាល នីតិកាលទី៦ ..