ការបំភ្លឺរបស់លោកវរសេនីយ៍ឯក ចែម ពិចិត្រ មេបញ្ជាការរង និងជានាយសេនាធិការ កងរាជអាវុធហត្ថ ខេត្តកំពង់ចាម លើករណីយកប្រាក់ចំនួន ២៥០០ដុល្លារ ជាថ្នូរនឹងការបានចូលបម្រើការងារនៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ..អានបន្ត..
ការបំភ្លឺរបស់លោក ពេជ្រ កែវមុនី អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខណ្ឌមានជ័យ ពាក់ព័ន្ធនឹងការរួមគំនិតគ្នារំលោភយកដីប្រជាពលរដ្ឋ និងដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំប្រហែល៤៣០ម៉ែត្រការ៉េ ពីសំណាក់ លោក ឈិន ដារ៉ា មេភូមិទ្រា៤ និងឈ្មោះ ប៊ុន ហេង ម្ចាស់កម្មសិទ្ធិលើដីឡូតិ័លេខ ៩៤១ ..អានបន្ត..
វគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពី ការប្រើប្រាស់អាវុធ និងហ្វឹកហ្វឺន ..អានបន្ត..
ការបំភ្លឺរបស់លោក តាក ហាប់ ប្រធានមន្ទីរអប់រំ យុវជន និងកីឡា ខេត្តកំពត លើការចោទប្រកាន់ថា មានភាពមិនប្រក្រតី ក្នុងការកិបកេងថវិកាបេសកកម្ម ..អានបន្ត..
សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្តីពីការបំភ្លឺរបស់លោក យឹម សម្បត្តិ ប្រធានការិយាល័យបុគ្គលិក និងលោក មាឃ សារ៉ន មន្ត្រីការិយាល័យបុគ្គលិក នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តប៉ៃលិន ពាក់ព័ន្ធនឹងភាពមិនប្រក្រតីក្នុងការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច ..អានបន្ត..
ការបំភ្លឺរបស់ ឯកឧត្តម ម៉ម ប៊ុនហេង រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសុខាភិបាល និងឯកឧត្តមបណ្ឌិត ហង់ ជួន ណារ៉ុន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា ពាក់ព័ន្ធនឹងភាពមិនប្រក្រតីនៅក្នុង វិទ្យាស្ថានវិទ្យាសាស្ត្រអន្តរជាតិ ..អានបន្ត..
ខេត្តត្បូងឃ្មុំ បន្តពង្រីកស្មារតីរៀបចំប្រឡងបាក់ឌុប ..អានបន្ត..
ពាក្យប្ដឹងលេខ៨០១/១៤ៈ ការបំភ្លឺរបស់លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី អ៊ុច សុធារ័ត្ន ..អានបន្ត..
ការបំភ្លឺរបស់លោកអនុសេនីយ៍ឯក ហែម វណ្ណរិទ្ធ ពាក់ព័ន្ធនឹងករណីបើកល្បែងហ្គេមស៊ីសង និងប្រើប្រាស់គ្រឿងញៀន នៅក្នុងសង្កាត់ផ្សារដើមគរ ..អានបន្ត..
សូមជម្រាបជូនលោកប្រធានអគ្គនាយក គ្រឹះស្ថានបោះពុម្ភ និងចែកផ្សាយ ..អានបន្ត..