សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផល នៃការទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប០២ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ (ថ្ងៃទី១៩ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥)។ ..អានបន្ត..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផល នៃការទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប០២ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ (ថ្ងៃទី១៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥)។ ..អានបន្ត..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផល នៃការទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប០២ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ (ថ្ងៃទី១៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥)។ ..អានបន្ត..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផល នៃការទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប០២ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ (ថ្ងៃទី១៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥)។ ..អានបន្ត..
ដីកា ស្តីពីការលើកលែងការបង់កម្រៃសេវា លើការបញ្ជាក់វិញ្ញាបនបត្របណ្តោះអាសន្ន មធ្យមសិក្សា ទុតិយភូមិ និងវិញ្ញាបនបត្របញ្ជាក់ការសិក្សា ថ្នាក់ទី១២ ទើបប្រឡងបញ្ចប់ ក្នុងឆ្នាំសិក្សា២០២៣-២០២៤ របស់រដ្ឋបាលស្រុកបាកាន ខេត្តពោធិ៍សាត់។ ..អានបន្ត..
ប្រកាសអន្តរក្រសួង ស្តីពីការផ្តល់ទិដ្ឋាការអេឡិចត្រូនិករបស់ក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ។ ..អានបន្ត..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផល នៃការទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប០២ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ (ថ្ងៃទី១៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥)។ ..អានបន្ត..
សារលិខិតជូនពរ របស់ ឯកឧត្តម តុប សំ ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិប្រឆាំងអំពើពុករលួយ និងកិត្តិនីតិកោសលបណ្ឌិត ទេសរដ្ឋមន្ដ្រី ឱម យ៉ិនទៀង ប្រធានអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការ នៃស្ថាប័នប្រឆាំងអំពើពុករលួយ សូមគោរពជូន សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងលោកជំទាវ ក្នុងឱកាសដ៏នក្ខត្តឫក្សវិសេសវិសាល នៃខួបចម្រើនជន្មាយុរបស់ សម្តេចក្រឡាហោម គម្រប់ ៧៤ ឆ្នាំ ឈានចូល ៧៥ឆ្នាំ ថ្ងៃទី១៥ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥។ ..អានបន្ត..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផល នៃការទទួលឯកសារប្រកាសទ្រព្យសម្បត្តិ និងបំណុល តាមរបប០២ឆ្នាំ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ (ថ្ងៃទី១៤ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥)។ ..អានបន្ត..
សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន ស្ដីពីលទ្ធផលការចូលរួមសង្កេតការណ៍ការប្រឡងប្រជែងជ្រើសរើសមន្ត្រីរាជការ ឱ្យចូលបម្រើការងារនៅមន្ទីរពេទ្យបង្អែកកម្រិត១ ប៊ុនរ៉ានី ហ៊ុនសែន រុនតាឯក និងមន្ទីរពេទ្យបង្អែកកម្រិត១ ពាក់ស្នែង នៃរដ្ឋបាលខេត្តសៀមរាប។ ..អានបន្ត..