ដីកាស្តីពីការកំណត់តម្លៃសេវារដ្ឋបាល
ដីកាស្តីពីការកំណត់តម្លៃសេវារដ្ឋបាល ..
សេចក្តីជួនដំណឹង ស្តីពីការបង្ហាញខ្លួនរបស់បេក្ខជន ៥៥ រូប នៅអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ
សេចក្តីជួនដំណឹង ស្តីពីការបង្ហាញខ្លួនរបស់បេក្ខជន ៥៥ រូប នៅអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ..
លទ្ធផលប្រឡងជ្រើសរើសក្របខ័ណ្ឌមន្រ្តីរាជការស៊ីវិល នៃអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ
លទ្ធផលប្រឡងជ្រើសរើសក្របខ័ណ្ឌមន្រ្តីរាជការស៊ីវិល នៃអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ..
សេចក្ដីជូនដំណឹង ស្ដីពី ការកំណត់កាលបរិច្ឆេទចេញលទ្ធផល ប្រឡងក្របខ័ណ្ឌរបស់អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ
សេចក្ដីជូនដំណឹង ស្ដីពី ការកំណត់កាលបរិច្ឆេទចេញលទ្ធផល ប្រឡងក្របខ័ណ្ឌរបស់អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ ..
លទ្ធផលមហាសន្និបាតលើកទី៤ នៃភាគីបណ្ឌិត្យសភា ប្រឆាំងអំពើពុករលួយអន្តរជាតិ (IACA) ថ្ងៃទី ០៩ ដល់ថ្ងៃទី ១១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៥ នៅទីក្រុង វីយ៉ែន ប្រទេសអូទ្រីស
លទ្ធផលមហាសន្និបាតលើកទី៤ នៃភាគីបណ្ឌិត្យសភា ប្រឆាំងអំពើពុករលួយអន្តរជាតិ (IACA) ថ្ងៃទី ០៩ ដល់ថ្ងៃទី ១១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៥ នៅទីក្រុង វីយ៉ែន ប្រទេសអូទ្រីស ..
លទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំស្ថាប័នប្រឆាំងអំពើពុករលួយអាស៊ាន ឬស៊ីផេក(SEA-PAC) លើក ទី១១ ថ្ងៃទី ១ - ៣ ខែ ធ្នូ ឆ្នាំ ២០១៥ នៅទីក្រុង បាន់ដា ស៊េរី ប៊ីហ្គាវ៉ាន់ (Badar Seri Begawan) ប្រទេសប្រ៊ុយណេ
លទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំស្ថាប័នប្រឆាំងអំពើពុករលួយអាស៊ាន ឬស៊ីផេក(SEA-PAC) លើក ទី១១ ថ្ងៃទី ១ - ៣ ខែ ធ្នូ ឆ្នាំ ២០១៥ នៅទីក្រុង បាន់ដា ស៊េរី ប៊ីហ្គាវ៉ាន់ (Badar Seri Begawan) ប្រទេសប្រ៊ុយណេ ..
ជម្រាបមកម្ចាស់បណ្តឹង
ជម្រាបមកម្ចាស់បណ្តឹង ..
ការបំភ្លឺរបស់លោកស្រី ព្រំ ចំរើន អភិបាលរង នៃគណៈអភិបាលខេត្តកែប ទៅនឹងការចោទប្រកាន់ពាក់ព័ន្ធនឹងករណី លក់ទីស្នាក់ការឧទ្យានជាតិកែប ករណីចំណូលសហគមន៍ទូកទេសចរណ៍កោះទន្សាយ និងករណីការអភិវឌ្ឍន៍កោះទន្សាយ
ការបំភ្លឺរបស់លោកស្រី ព្រំ ចំរើន អភិបាលរង នៃគណៈអភិបាលខេត្តកែប ទៅនឹងការចោទប្រកាន់ពាក់ព័ន្ធនឹងករណី លក់ទីស្នាក់ការឧទ្យានជាតិកែប ករណីចំណូលសហគមន៍ទូកទេសចរណ៍កោះទន្សាយ និងករណីការអភិវឌ្ឍន៍កោះទន្សាយ ..
គណៈប្រតិភូអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយនឹងចូលរួម មហាសន្និបាតលើកទី៤ នៃភាគីបណ្ឌិត្យសភាប្រឆាំងអំពើពុករលួយអន្តរជាតិ (IACA) ពីថ្ងៃទី០៩ ដល់ថ្ងៃទី១១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៥ នៅទីក្រុង វីយ៉ែន ប្រទេសអូទ្រីស
គណៈប្រតិភូអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយនឹងចូលរួម មហាសន្និបាតលើកទី៤ នៃភាគីបណ្ឌិត្យសភាប្រឆាំងអំពើពុករលួយអន្តរជាតិ (IACA) ពីថ្ងៃទី០៩ ដល់ថ្ងៃទី១១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៥ នៅទីក្រុង វីយ៉ែន ប្រទេសអូទ្រីស ..
ដីកាស្តីពីការកំណត់តម្លៃសេវារដ្ឋបាលខណ្ឌមានជ័យ
ដីកាស្តីពីការកំណត់តម្លៃសេវារដ្ឋបាលខណ្ឌមានជ័យ ..