កម្មវិធីបណ្តុះបណ្តាលរៀបចំដោយគណៈកម្មការប្រឆាំងអំពើពុករលួយ និងសិទ្ធិពលរដ្ឋ សម្រាប់ភ្នាក់ងារប្រឆាំងអំពើពុករលួយអន្តរជាតិ
កម្មវិធីបណ្តុះបណ្តាលរៀបចំដោយគណៈកម្មការប្រឆាំងអំពើពុករលួយ និងសិទ្ធិពលរដ្ឋ សម្រាប់ភ្នាក់ងារប្រឆាំងអំពើពុករលួយអន្តរជាតិ ..
អានបន្ត
..
វគ្គបណ្ដុះបណ្ដាលស្ដីពី ការគ្រប់គ្រងហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ
វគ្គបណ្ដុះបណ្ដាលស្ដីពី ការគ្រប់គ្រងហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ ..
អំពីការបំភ្លឺរបស់ រដ្ឋមន្រ្តី ក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា លើការចោទប្រកាន់នាយកដ្ឋានកិច្ចការប្រឡង នៃក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា ពាក់ព័ន្ធនឹងករណី ទារលុយក្នុងការកែតម្រូវវិញ្ញាបនបត្របណ្ដោះអាសន្នមធ្យមសិក្សាបឋមភូមិ ឱ្យត្រូវជាមួយសំបុត្រកំណើត
អំពីការបំភ្លឺរបស់ រដ្ឋមន្រ្តី ក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា លើការចោទប្រកាន់នាយកដ្ឋានកិច្ចការប្រឡង នៃក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា ពាក់ព័ន្ធនឹងករណី ទារលុយក្នុងការកែតម្រូវវិញ្ញាបនបត្របណ្ដោះអាសន្នមធ្យមសិក្សាបឋមភូមិ ឱ្យត្រូវជាមួយសំបុត្រកំណើត ..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពី កិច្ចប្រជុំលើកទី៤៦ អាណត្តិទី២ នៃក្រុមប្រឹក្សាជាតិប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (ក.ជ.ប.ព.) (ថ្ងៃសុក្រ១៣រោចខែពិសាខឆ្នាំ្កកុរ ឯកស័ក ព.ស.២៥៦៣ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១៩)
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពី កិច្ចប្រជុំលើកទី៤៦ អាណត្តិទី២ នៃក្រុមប្រឹក្សាជាតិប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (ក.ជ.ប.ព.) (ថ្ងៃសុក្រ១៣រោចខែពិសាខឆ្នាំ្កកុរ ឯកស័ក ព.ស.២៥៦៣ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១៩) ..
អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ បានបើកវគ្គបំប៉ន ស្តីពី "គន្លឹះក្នុងការសរសេរព័ត៌មាន"
អង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ បានបើកវគ្គបំប៉ន ស្តីពី "គន្លឹះក្នុងការសរសេរព័ត៌មាន" ..
អត្ថបទស៊ើបអង្កេតរបស់ អ.ប.ព.លើករណីចោទប្រកាន់ពីសកម្មភាពលក់ដីភ្នំសារ៉ាវ៉ាន់ ខេត្តប៉ៃលិន
អត្ថបទស៊ើបអង្កេតរបស់ អ.ប.ព.លើករណីចោទប្រកាន់ពីសកម្មភាពលក់ដីភ្នំសារ៉ាវ៉ាន់ ខេត្តប៉ៃលិន ..
សិក្ខាសាលា ស្តីពីការលើកកំពស់សុចរិតភាព នៃមន្រ្តីអនុវត្តច្បាប់ នៅទីក្រុងបាងកក ប្រទេសថៃ
សិក្ខាសាលា ស្តីពីការលើកកំពស់សុចរិតភាព នៃមន្រ្តីអនុវត្តច្បាប់ នៅទីក្រុងបាងកក ប្រទេសថៃ ..