សិក្ខាសាលាពិគ្រោះយោបល់ ស្តីពីការរៀបចំសេចក្តីព្រាងច្បាប់ការពារសាក្សី និងបុគ្គលរាយការណ៍
សិក្ខាសាលាពិគ្រោះយោបល់ ស្តីពីការរៀបចំសេចក្តីព្រាងច្បាប់ការពារសាក្សី និងបុគ្គលរាយការណ៍ ..
លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូ អ.ប.ព. កម្ពុជា នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិនពីថ្ងៃទី ២០-២៤ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦
លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូ អ.ប.ព. កម្ពុជា នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិនពីថ្ងៃទី ២០-២៤ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦ ..
ការបំភ្លឺរបស់លោកវរៈសេនីយឯក ទៀង ច័ន្ទខន្តិសារ អធិការ នៃអធិការដ្ឋាន នគរបាលខណ្ឌឬស្សីកែវ ពាក់ព័ន្ធនឹងបណ្ដឹងចោទប្រកាន់ ថាមានបង្កប់ល្បែងបាញ់ត្រី និងប្រើប្រាស់គ្រឿងញៀន ដែលស្ថិតនៅហាងអីុនធើណេត យីហោ៦៣ណែតកំសាន្ត២៤ម៉ោង
ការបំភ្លឺរបស់លោកវរៈសេនីយឯក ទៀង ច័ន្ទខន្តិសារ អធិការ នៃអធិការដ្ឋាន នគរបាលខណ្ឌឬស្សីកែវ ពាក់ព័ន្ធនឹងបណ្ដឹងចោទប្រកាន់ ថាមានបង្កប់ល្បែងបាញ់ត្រី និងប្រើប្រាស់គ្រឿងញៀន ដែលស្ថិតនៅហាងអីុនធើណេត យីហោ៦៣ណែតកំសាន្ត២៤ម៉ោង ..
ការបំភ្លឺរបស់ឯកឧត្ដម តេង សាវង្ស ប្រធានក្រុមជនបង្គោលប្រឆាំងអំពើពុករលួយ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ ពាក់ព័ន្ធនឹងបណ្ដឹងចោទប្រកាន់ ពីភាពមិនប្រក្រតីក្នុងការតែងតាំងមន្ត្រី នគរបាលជាតិ នៅក្នុងអគ្គាធិការដ្ឋានក្រសួងមហាផ្ទៃ
ការបំភ្លឺរបស់ឯកឧត្ដម តេង សាវង្ស ប្រធានក្រុមជនបង្គោលប្រឆាំងអំពើពុករលួយ នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ ពាក់ព័ន្ធនឹងបណ្ដឹងចោទប្រកាន់ ពីភាពមិនប្រក្រតីក្នុងការតែងតាំងមន្ត្រី នគរបាលជាតិ នៅក្នុងអគ្គាធិការដ្ឋានក្រសួងមហាផ្ទៃ ..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីការមកបង្ហាញខ្លួនរបស់បេក្ខជន ដែលប្រឡងជាប់ស្ថាពរ នៃអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួួយ ឆ្នាំ២០១៦
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីការមកបង្ហាញខ្លួនរបស់បេក្ខជន ដែលប្រឡងជាប់ស្ថាពរ នៃអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួួយ ឆ្នាំ២០១៦ ..
ការបំភ្លឺរបស់លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក កុសល ភិរម្យ ប្រធាននាយកដ្ឋានរដ្ឋបាលសរុប នៃអគ្គនាយកដ្ឋានភស្តុភារ និងហិរញ្ញវត្ថុ ក្រសួងមហាផ្ទៃ ពាក់ព័ន្ធនឹងភាពមិនប្រក្រតីក្នុងការអនុវត្តតួនាទី និងភារកិច្ច
ការបំភ្លឺរបស់លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក កុសល ភិរម្យ ប្រធាននាយកដ្ឋានរដ្ឋបាលសរុប នៃអគ្គនាយកដ្ឋានភស្តុភារ និងហិរញ្ញវត្ថុ ក្រសួងមហាផ្ទៃ ពាក់ព័ន្ធនឹងភាពមិនប្រក្រតីក្នុងការអនុវត្តតួនាទី និងភារកិច្ច ..
ឯកឧត្តម បណ្ឌិតទេសរដ្ឋមន្ត្រី ឱម យ៉ិនទៀង ដឹកនាំគណៈប្រតិភូទៅបំពេញទស្សនកិច្ច នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិនពីថ្ងៃទី ២០ - ២៤ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦
ឯកឧត្តម បណ្ឌិតទេសរដ្ឋមន្ត្រី ឱម យ៉ិនទៀង ដឹកនាំគណៈប្រតិភូទៅបំពេញទស្សនកិច្ច នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិនពីថ្ងៃទី ២០ - ២៤ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦ ..
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផលប្រឡងក្របខណ្ឌមន្ត្រីរាជការ ស៊ីវិលនៃអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (អ.ប.ព.) ឆ្នាំ២០១៦
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីលទ្ធផលប្រឡងក្របខណ្ឌមន្ត្រីរាជការ ស៊ីវិលនៃអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (អ.ប.ព.) ឆ្នាំ២០១៦ ..
លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ច របស់គណៈប្រតិភូ អ.ប.ព នៅព្រះរាជាណាចក្រថៃ ពីថ្ងៃទី ៧ - ៩ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦
លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ច របស់គណៈប្រតិភូ អ.ប.ព នៅព្រះរាជាណាចក្រថៃ ពីថ្ងៃទី ៧ - ៩ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦ ..
លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ចនៅ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ ពីថ្ងៃទី ៥ - ៧ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦
លទ្ធផលនៃដំណើរទស្សនកិច្ចនៅ សាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ ពីថ្ងៃទី ៥ - ៧ ខែ មិថុនា ឆ្នាំ ២០១៦ ..